Designuji weby
a appky & tvořím Wordpress weby

SCROLLUJTE
NÍŽE

Jsem Markéta Makovská - webdesignérka, UI designérka a tvůrkyně webů na volné noze. Navrhuji weby, eshopy a uživatelská rozhraní mobilních i webových aplikací. Pro malé businessy tvořím weby a eshopy na Wordpressu.

CO NABÍZÍM

Webdesign

Vytvořím kompletní grafický návrh vašich webových stránek či eshopu nebo redesignuji váš stávající web. Navrhuji uživatelsky přívětivé weby, proto se nejprve pobavíme o vašem businessu a zanalyzuji potřeby vaší cílové skupiny a až poté se pustím do navrhování grafické podoby.

Tvorba Wordpress webů

Tvořím kvalitní weby a eshopy postavené na nejpopulárnějším redakčním systému Wordpress. Díky intuitivnímu systému si můžete jednoduše sami přidávat nové články či produkty. Nejprve zanalyzuji váš business a cílovou skupinu, následně navrhnu vizuální podobu vašeho webu či eshopu a po schválení návrhu web na základě designu vytvořím.

UI design

Navrhu koncept i finální vzhled vaší mobilní, desktopové či webové aplikace. Tvořím uživatelsky přívětivá uživatelská rozhraní navržená pro vaši cílovou skupinu. Grafiku předám vašemu programátorovi nebo vám s výběrem vhodného profesionála ráda pomůžu.

m

Vizuální identita  

Ráda vám vytvořím logo a vizuální identitu společně s designovým manuálem. Dále pro vás mohu navrhnout vizitky, letáky, plakáty, bannery na web, grafiku pro sociální média a další propagační materiály.

REFERENCE
ZKUŠENOSTI MÝCH KLIENTŮ

Spolupráce s Markétou probíhala skvěle, rychlá domluva, feedbackování, návrhy atd. Její vizuální styl je fresh a moderní, přesně to, co jsme si pro naši cílovou skupinu představovali. Oceňuji její návrhy na vylepšení i dodržení veškerých deadlinů což v dnešní době není v žádném případě standard. Rozhodně budu ráda spolupracovat s Markétou znovu.

IRENA RÁKOSOVÁ, PRODUKTOVÝ MANAŽER STUDENTA.CZ

S Markétou jsme spolupracovaly na stavbě našich webových stránek. Její přístup je velmi profesionální, uvítala jsem doporučení a připomínky k našim stránkám. Vždycky pochopila naši představu, což pro nás bylo důležité. Byla vnímavá k naším potřebám, ale zároveň dokázala přinést i jiný, pro nás nový pohled, což vneslo zajímavé změny. Rozhodně jsou jejími talenty kreativita a design. Spolehlivost, kvalita a dodržování termínů je u ní samozřejmostí. Rozhodně spolupráci s ní doporučujeme i v našem okolí.

IVETA PROKŠOVÁ, CEO JOBSTARS  

Webdesignérku Markétu Makovskou jsme oslovili s realizací webu pro naše design studio. Komunikace probíhala od začátku až do konce velice svižně a na profesionální bázi. Výsledek je opravdu nad mé očekávání! Počítáme tedy s dlouhodobou spoluprací a až budeme web za pár let aktualizovat, opět využijeme jejích služeb. Mohu tedy opravdu vřele doporučit pro realizaci i vaší webové prezentace.

TIBOR MUŽÍK, PRODUKTOVÝ DESIGNÉR

Markéta vytvořila skvělý web podle mých představ a potřeb, který funguje přesně podle mých očekávání. Designem se mi trefila do vkusu hned napoprvé. Co oceňuji je, že vytvořila design, který koresponduje s mým uměleckým stylem. Markéta je velmi přátelská a komunikativní profesionálka, kterou mohu jen doporučit, protože rozumí svému řemeslu a umí poradit.

ADAM KLOUDA, ILUSTRÁTOR